HUKO projekt - projekční a inženýrská kancelář


O nás

Jsme projekční kancelář založená v roce 2015 týmem inženýrů. Na trhu působíme jako projekční a inženýrská kancelář. Zabýváme se projektováním pozemních staveb. Veškerou projektovou dokumentaci zpracováváme komplexně, tj. včetně všech potřebných vyjádření orgánů státní správy, správců inženýrských sítí apod. V celém procesu návrhu stavby mladý a flexibilní tým společnosti volí osobitý přístup k jednotlivým klientům a jejich požadavkům se snahou o splnění věcných i časových nároků na zakázku. Naši činnost provádíme na základě patřičných oprávnění a v souladu s legislativními požadavky a nejnovějšími trendy ve stavebnictví. Naším cílem je navrhování moderních staveb za použití nejmodernějších materiálů a technologií dostupných na trhu, lidský přístup vůči klientům a v neposlední řadě maximální spokojenost našich klientů v celém procesu spolupráce.

Proč volit nás?

Průběh stavby či rekonstrukce vlastního domu, nebo jiného objektu, nebývá pro většinu lidí právě nejhezčí vzpomínkou. Dohadování se s dodavateli, navyšování ceny v průběhu stavby, předělávání již hotových částí a tak dále. Také při užívání objektu se většinou až později zjistí, co šlo řešit lépe, jinak nebo univerzálněji. Každý investor by rád stavěl co nejlevněji, to je samozřejmě pochopitelné. A tak první věcí, na které se většinou snaží šetřit, je projektová dokumentace, případně stavba podle projektu pro stavební povolení, resp. ohlášení. Ano, ušetříte možná pár tisíc korun za projektovou dokumentaci, ale ve většině případů se podcenění projektové dokumentace brzy vrátí ve formě několikanásobně vyšších výdajů během stavby, v lepším případě ve formě koordinačních problémů a v nejhorším případě přijdou problémy později, kdy už budete objekt používat.

S projektovou dokumentací od nás bude proces výstavby bez nečekaných problémů a investic. V celém procesu tvorby projektové dokumentace spolupracujeme se specialisty z jednotlivých oborů. Výsledkem je kvalitní projektová dokumentace, která vznikla spojením jednotlivých dílčích procesů a profesí. Takovým procesem je dosažena eliminace problémů, které vznikají z důvodu nedostatečné spolupráce jednotlivých zpracovatelů částí projektové dokumentace. Při návrhu používáme kvalitní, osvědčené a moderní materiály a postupy dostupné na tuzemském trhu. Abychom dokázali uspokojit i ty nejrozmanitější požadavky, neustále se vzděláváme a modernizujeme jednotlivé postupy a principy našich služeb. Na vašich financích a spokojenosti nám záleží, proto je investice do projektové dokumentace a komplexní projektové přípravy od nás správná volba, která Vám ušetří investice a starosti v celém procesu výstavby.