HUKO projekt - projekční a inženýrská kancelář

Služby


Architektonické studie Architektonické studie

Ve spolupráci s naším architektem pro Vás zpracujeme architektonickou studii dle Vašich představ a nejrůznějších požadavků. Žádné požadavky pro nás nejsou překážkou. Při návrhu se řídíme heslem „fantazii se meze nekladou“.
Vizualizace staveb Vizualizace staveb

K lepší představě o podobě Vaší stavby Vám pomůže fotorealistický 2D nebo 3D model. Dle Vašich představ a požadavků Vám zhotovíme interaktivní 3D model stavby, kde se budete moci po Vaší stavbě doslova projít.
Projekce pozemních staveb Projekce pozemních staveb

Každá stavba nebo rekonstrukce je realizována na základě projektové dokumentace. Na základě Vašich požadavků, požadavků místních úřadů, platných norem a vyhlášek pro Vás zpracujeme projektovou dokumentaci na míru. Projektovou dokumentaci zpracováváme ve všech stupních:
Projekce dopravních staveb Projekce dopravních staveb

S vaší silniční stavbou budeme od průzkumu přes projekt až k finální realizaci. Při projektování dopravních staveb se zaměřujeme na oblast pozemních komunikací a zpevněných ploch. Projektovou dokumentaci zpracováváme ve všech stupních:
Zaměření staveb Zaměření staveb

Pomocí nejmodernější měřící techniky provádíme zaměření stávajícího stavu objektu a následnou tvorbu projektové dokumentace dle skutečného provedení, tzv. pasport stavby. Tahle metoda je vhodná zejména u starších objektů bez původní projektové dokumentace a u objektů, kde je vyžadována projektová dokumentace v digitální podobě.
V souvislosti se zaměřováním staveb se zabýváme i legalizací katastrem neevidovaných staveb.
Inženýrská činnost Inženýrská činnost

Pro mnoho lidí je "inženýring" pojem zcela neznámý. Skrývá se v něm veškerá agenda a byrokracie spojená se záměrem provést stavbu. V rámci našich služeb provádíme komplexní inženýrskou činnost.
Rozpočty staveb Rozpočty staveb

Rozpočet stavby Vám poskytne informace o maximálních finančních nákladech na stavbu a je nedílnou součásti žádosti pro poskytnutí hypotéční úvěru. Pokud Vaše dílo bude prováděno stavební firmou, je rozpočet stavby nejlepším řešením pro výběr firmy. Na základě slepého stavebního rozpočtu vyrobeného na míru pro Vaši stavbu, který je zaslán firmám, provedeme vyhodnocení a následně výběr nejvhodnější firmy pro realizaci Vaší stavby, což Vám při samotné realizaci ušetří nemalé finanční prostředky.
Oslunění, proslunění, denní osvětlení Oslunění, proslunění, denní osvětlení

Pomocí výpočetních programů zpracováváme studie oslunění, proslunění a denního osvětlení bytových a kancelářských objektů.
Zprostředkování odborných posudků a dílčích částí projektové dokumentace Zprostředkování odborných posudků a dílčích částí projektové dokumentace

Veškeré jednotlivé části projektové dokumentace pro Vás zpracujeme i samostatně. Ve spolupráci s našimi externími specialisty. Dodáme i samostatně zpracované odborné posudky, měření a dílčí části projektové dokumentace jako např.:


Osobní projednání stavebního záměru a cenová nabídka zdarma! Kontaktujte nás. Osobní projednání stavebního záměru a cenová nabídka zdarma! Kontaktujte nás.