HUKO projekt - projekční a inženýrská kancelář

Služby


Architektonické studie Architektonické studie

Ve spolupráci s naším architektem pro Vás zpracujeme architektonickou studii dle Vašich představ a nejrůznějších požadavků. Žádné požadavky pro nás nejsou překážkou. Při návrhu se řídíme heslem „fantazii se meze nekladou“.
Vizualizace staveb Vizualizace staveb

K lepší představě o podobě Vaší stavby Vám pomůže fotorealistický 2D nebo 3D model. Dle Vašich představ a požadavků Vám zhotovíme interaktivní 3D model stavby, kde se budete moci po Vaší stavbě doslova projít.
Tvorba projektové dokumentace Tvorba projektové dokumentace

Každá stavba nebo rekonstrukce je realizována na základě projektové dokumentace. Na základě Vašich požadavků, požadavků místních úřadů, platných norem a vyhlášek pro Vás zpracujeme projektovou dokumentaci na míru. Projektovou dokumentaci zpracováváme ve všech stupních:
Rozpočet stavby Rozpočet stavby

Rozpočet stavby Vám poskytne informace o maximálních finančních nákladech na stavbu a je nedílnou součásti žádosti pro poskytnutí hypotéční úvěru. Pokud Vaše dílo bude prováděno stavební firmou, je rozpočet stavby nejlepším řešením pro výběr firmy. Na základě slepého stavebního rozpočtu vyrobeného na míru pro Vaši stavbu, který je zaslán firmám, provedeme vyhodnocení a následně výběr nejvhodnější firmy pro realizaci Vaší stavby, což Vám při samotné realizaci ušetří nemalé finanční prostředky.
Zaměření stávajícího stavu Zaměření stávajícího stavu

Pomocí nejmodernější měřící techniky provádíme zaměření stávajícího stavu objektu a následnou tvorbu projektové dokumentace dle skutečného provedení, tzv. pasport stavby. Tahle metoda je vhodná zejména u starších objektů bez původní projektové dokumentace a u objektů, kde je vyžadována projektová dokumentace v digitální podobě.
Zprostředkování odborných posudků a dílčích částí projektové dokumentace Zprostředkování odborných posudků a dílčích částí projektové dokumentace

Veškeré jednotlivé části projektové dokumentace pro Vás zpracujeme i samostatně. Ve spolupráci s našimi externími specialisty dodáme i samostatně zpracované odborné posudky, měření a dílčí části projektové dokumentace jako např.:


Osobní projednání stavebního záměru a cenová nabídka zdarma! Kontaktujte nás. Osobní projednání stavebního záměru a cenová nabídka zdarma! Kontaktujte nás.